htc nokia iphone 3

Shitet nga: dik 28 Mar 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
shesh dhe ndrroj kta telefona htc sense xl i bardh 16gb 4.1.1. android ne gjendje te mire 140 nokia e5 punon mire 5 megapixel 40 e iphon 3 punon mire 40 jebra bleotuth per kerre me fol pa tel ne dor 40 baj edhe ndrrime
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim