4 Goma Pirell R17

Shitet nga: Fidan 02 Qer 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma ne gjendje te mire jane shum pak te perdorura, gomat jane 255/60/R17 M+S PIRELL Skorpion
Per me.shum info nr. 049 214 241 (+viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim