Fellnet 16 coll per Audi ose Passat

Shitet nga: Xheku 18 Shk 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 5 Fellne 16colli per Audi ose Passat fellnet jan Pa goma jan shum Te rujtne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim