Goma dhe fellna

Shitet nga: Ismet Hajzeraj 02 Mar 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Goma dhe fellna jon 4 goma me fellne qmimi osht shum i arsyshem 120 komplet mirpres blers serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim