3 par fellne

Shitet nga: besi 16 Pri 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne per vw 15col 90euro 16col90euro 17col,80euro po ashtu shes mixerin per perzierje te ngjyrave ne gjendje te rregullt 200euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim