4 fellne 17 coll

Shitet nga: vullnet 29 Mar 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne paguma per golf vw bora scoda etjer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim