Bandash me goma dimri 15"

Shitet nga: Ari 24 Nën 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma me gjith Bandash per Audi Passat 195/65 R15 , dy gomat jan shum te mira vetem dy dimra te perdorura, dy tjerat ma te dobta. Qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim