Bandasha per prokilic

Shitet nga: ardian 21 Mar 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandasha 2 te prokolices si dhe te golfit2 13
Su dhe vetem nje fellne 14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim