FELLNE 16 per VW

Shitet nga: Flakron 27 Shk 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 16 pa goma te vw passat shum te rujtura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim