Fellga per Mercedes

Shitet nga: Haxhi 02 Pri 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shesim dy par fellne per Mercedes
Dy par fellnet jon me guma dimrit
Dimensionet: 225/55/16 dy par me njojtin dimension jan
270€ ni par fellne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim