Fellge

Shitet nga: xxx 06 Gsh 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellge 14'' per VW Golf 3 , Pasat 2 etj te sapo ardhura nga Franca
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim