Fellna

Shitet nga: Driton kolaj 16 Mar 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten kta bandash jan te ardhur nga zvicra jan 17.Arsyja pse I shes bandasht është se nuk kom kerr per kta bandash.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim