Fellne

Shitet nga: lili 04 Shk 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellgat jan shum tmira me 4 vrima jan nr 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim