Fellne

Shitet nga: Elbasan 31 Mar 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 18she krom shiten urgjentisht
Te 4- fellenet jon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim