Fellne 13she

Shitet nga: vezir 10 Mar 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

175 EUR   200 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellnet 13she 165/65R13 jan shum trujtne siq shihen edhe ne goto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim