Fellne 15

Shitet nga: Drin 30 Dhj 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 15-she + 4 guma te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim