Fellne 15

Shitet nga: Nasret 06 Pri 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 15 me 5 vrima
Fellnet janë pa goma !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim