Fellne 15 me 4 vrima

Shitet nga: Istog 18 Shk 23:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet tmira jan goma i kan po jo qe mundesh me vozit shum me to une i kom pas npassat po spo i perdori mo kujt i vyn munden mem thirr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim