Fellne 15

Shitet nga: fellne 15 06 Shk 08:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet per vw me guma 205.50.r15 shume te rujtme po ashtu te bukura te interesuarit na kontaktoni ne nr.045 41 61 61
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim