Fellne 15

Shitet nga: valdeti 28 Tet 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

139 EUR   169 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet 15 per alfa romeo. 4cop komplet shum te ruajtne pa grritha dhe ne qender te drejt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim