Fellne 16 - 5 Copa

Shitet nga: Xheku 09 Pri 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shihen fellnet 16 - 5 Copa per Audi dhe Passat Jan ne gjendje shum Te mir fellnet jan Pa goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim