Fellne 16" per VW PASSAT / AUDI bej nderrim me 17

Shitet nga: xxx 16 Krr 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 16" per passat ose audi me goma te veres michelin(energy saver). gomat jan ne gjendje perfekte e poashtu edhe fellnet bej nderrim me fellne 17 me goma te veres per ndrrim ne baz te marreveshjes jap pak para
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim