Fellne 16 per passat

Shitet nga: Passat 24 Jan 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan te ruajtura jan me goma,gomat jan te veres jan 4 fellne
Qmimi i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim