Fellne 17 per BMW

Shitet nga: Faik 01 Krr 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet me goma per BMW 17" ne gjendje te mireTAGS: iphone, samsung, blackberry, htc, motorola, lg, opel, vw, passat, bmw, mercedes, ipad, tv, fujitsu, llop top, volvo, saab, ford, audi, casio, sony, ericsson ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim