Fellne 17

Shitet nga: Haxhi 18 Dhj 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 17 per passat me goma t reja t veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim