Fellne 18 coll

Shitet nga: fellne 18 Mar 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR   200 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 18 coll dhe boj ndrrim sepse spom bin ne kerr timin kto jon per golf 4 me 5 sherafa mduhen per golf 5 nese i duhen dikuj bojm ndrrime
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim