Fellne 20" per BMW X5 modelit IS

Shitet nga: Faiku 01 Krr 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 20" per BMW X5 modelit IS, PA GOMATAGS: goma, guma, 315-35-20, 315/35ZR20, 315 35 20, BMW X5, X6, motorola, nokia , iphone, samsung, htc, blackberry, fellne, gumat, gomat


TAGS: iphone, samsung, blackberry, htc, motorola, lg, opel, vw, passat, bmw, mercedes, ipad, tv, fujitsu, llop top, volvo, saab, ford, audi, casio, sony, ericsson ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim