Fellne 22

Shitet nga: Armend 29 Sht 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 22 me goma gjendja e tyre është shumë e mirë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim