Fellne dhe goma per mercedes

Shitet nga: mentori 13 Pri 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne dhe koma te rena M+S 16 jan shum te mira te reja te ardhura nga zvicrra te pa perdorura kurr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim