Fellne me goma te reja per Mercedes

Shitet nga: mentori 25 Mar 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me goma te reja M+S jan shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim