Fellne me goma vere 205/40/17

Shitet nga: Beni 27 Tet 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 17 me 4 vrima me goma te veres 205/40/17 shum te rujtme.qmimi 320 euro
shum sport ta ndrrojn komplet pamjen e vetures,
i kom t'nume ne opel astra per momentin,
pres bleres serjoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim