Fellne nr16 110 euro jan per audi, ford etj.

Shitet nga: vili 24 Mar 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne per audi ford etj.nr tel 045385109....fellnet jan nr 16.! Qmimi 110€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim