Fellne per Tuareg 18

Shitet nga: istog 05 Shk 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per tuareg 18coll
Te posa arthur nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim