Fellne per Tuareg

Shitet nga: istog 04 Nën 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne me guma dimrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim