Fellne per audi 18 coll

Shitet nga: N.H 30 Gsh 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

585 EUR   650 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jon thujse te reja siq shihen edhe ne foto dhe
Jon tardhme nga gjermonia
Numrat kontaktus, 044310492. Dhe 044466482
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim