Fellne per golf 1.2.3. bmw.vekter. jeta. vekter ..

Shitet nga: gazi 26 Pri 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 15 per golf. 1.2.3 bajn dhe per bmw opell kadet opell vekter jan me 4 bulona 3 fellne jan me 6 ylla 1 fellne me 5 ylla shifen dhe ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim