Fellne per opel

Shitet nga: Edoni 05 Jan 23:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet per opel 17 me 5 shrafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim