Fellne per tuareg 18

Shitet nga: istog 30 Gsh 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

390 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per tuareg per diner 18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim