Fellne te reja nga Gjermania 15 -tshe

Shitet nga: Fidan 02 Qer 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 fellnet e reja te ardhura nga Gjermania originall, nuk jan te perdorura dhe jane numer R 15 . Tel. : 049 214 241
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim