Fellne

Shitet nga: din 09 Mar 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan 15 bejn per pasat benz etj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim