Goma

Shitet nga: xhavit 31 Mar 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gomat jan shum te mira dhe shum te ruajtura per ma shum info kontaktoni 049 408 853.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim