Goma

Shitet nga: shpejtim blakaj 30 Mar 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma per qereq
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim