Goma 12

Shitet nga: Sali blakaj 06 Pri 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 12-she te bajtura jan mjaft efikase.
.Te dyjat se bashku me nje qmim mjaft real..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim