Goma 14 m+s

Shitet nga: ... 19 Shk 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
2 Goma 175/70R14 M+S veq pak te perdorura shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim