Goma 15

Shitet nga: mentor 28 Mar 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR   95 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma numer 15 pa bandash jon thuja te reja vetem njona eshte me shara pak ndryshe tana jon nje madhsi as nuk dridhin jon ne gjendje te mir keto ne foto jon mundeni me kontaktu ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim