Goma 195 65 15

Shitet nga: Nasret 10 Maj 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 195,65,15 m+s me 5 vrima Audi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim