Goma 235/55R17

Shitet nga: Faiku 01 Gsh 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat e veres te fimres Bridgestone me numer 235/55R17, te prodhuara ne javen e 46 te 2012-tes. Ne gjedje shume te mire. Bajn per Audi A8, VW Phaetton, VW Touareg, Mercedes S klas. te katertat jan te te njejta
TAGS: goma, guma, 235/55R17, 235 55 17, 235-55-17, BMW X5, X6, motorola, nokia , iphone, samsung, htc, blackberry, fellne, gumat, gomat

TAGS: iphone, samsung, blackberry, htc, motorola, lg, opel, vw, passat, bmw, mercedes, ipad, tv, fujitsu, llop top, volvo, saab, ford, audi, casio, sony, ericsson ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim