Goma dhe Fellne 225 55 17

Shitet nga: nasret 19 Sht 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   185 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma dhe bandash te mira per dimer me 5 sharafa viber 0038649494745
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim