Goma dimri te ardhura nga zvicrra

Shitet nga: Agi 30 Nën 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma me bandasha per mercedes A shum te mira te ardhura nga zvicrra 185/55/15 po thuaj si te reja jan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim