Goma me fellga-195 / 65 R 15

Shitet nga: Limi 03 Pri 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan per veture Mercedes, jan Michelin-MS dhe ne gjendje te mire !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim